środa, 13 lutego 2013

U TELEWIZJI POLSKIEJ BEZ ZMIAN

Jak się pewnie kilka osób ostatnio domyśliło, popełniłem zbrodnię której jako Polak powinienem się wstydzić. Zacząłem oglądać stację, która obraża i olewa widza, wyzywając Polaków od najgorszych, domagając się jednocześnie by pozwolić im okradać obywateli tego kraju... W skrócie, oglądałem TVP.

"Flash-forward", cienki serialik ale wciąż budzący ciekawość wystarczającą, by obejrzeć kolejny odcinek. W końcu całościowy, nastawiony na fabułę. Koncept serialu to zjawisko zaćmienia - cały świat stracił w tym samym czasie przytomność na dokładnie tyle samo, i teraz "starają się dojść, co się stało"< jak brzmi oficjalna wersja. W praktyce jest trochę inaczej, ale co będę ludzi zniechęcał.

W każdym razie, nadawali po 2 odcinki w środy o 22. 2 tygodnie temu był mecz Barcelony z Realem, więc przesuneli seans o godzinę do przodu. Tydzień temu - mecz Polski z Irlandią, znów o 23 się zaczęło. Dziś zakończyłoby się o 3 w nocy. Gdyby w ogóle został nadany. I tak miało być, ale niestety (?) w ogóle go nie będzie. Za tydzień? Też żadnej wzmianki. Na stronie tvp cisza. Przecież serial miał tylko 700 tys. widzów, na pewno się domyślą sami, na kiedy przełożono emisję serialu.

I tu powinienem wybuchnąć z wściekłości. Zue tvp, nie szanuje widza!... Czy jest w tym kraju ktoś, kto tego nie wie? Więc po co o tym pisać? Może zamiast tego, po prostu będę pomstować na tvp, że przerwała nadawanie serialu dokładnie w połowie bez oświadczenie, niczym Smuggler wiele lat temu, który w tekście zatytułowanym "P**** POLSAT" gromił stację ową za numer który wywinęła z serialem "24" (zmienili datę emisji, a na dodatek pominęli jeden odcinek). Że wykasował cały program i go już nie będzie oglądać. Ale ja i tak nie oglądam telewizji.:) Tvp miało tę jedną szansę, bym to zmienił chociaż raz i tak ją wykorzystała. Oni na tym stracą, ja obejrzę serial we własnym zakresie. Po co mam się denerwować?


Dawno nikt nie pisał nic o tvp, więc jakby ktoś miał wątpliwości, czy coś się u nich zmieniło - nie, po staremu jest.:) Możesz oglądać coś innego ze spokojnym sumieniem...


1/10.

;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz