poniedziałek, 9 stycznia 2017

Cinema Post Cast; rozmawiamy o Scope 100
Czym jest inicjatywa Scope 100 (dawniej Scope 50)? Dlaczego wcześniej o niej nie słyszeliście, dlaczego powinniście i jak się dostać tam, by oglądać filmy za darmo. Nie dowiecie się tylko, czemu znowu Garret brzmi jakby mu było zimno.

Jedna uwaga na początek: my chcemy słyszeć/czytać wasze komentarze. Nie prosimy o to, bo uznajemy to za oczywiste. Jesteśmy otwarci też na różne formy współpracy. Tylko musicie nabyć drogą kupna mikrofon.


Wystąpili:
Garret Reza (wokal, reżyser, w Scope od trzech lat)
Lucky Luke (Adrian, montaż, montaż dźwięku, wokal, producent, w Scope od dwóch lat)
PiQ (Grzegorz, wokal, w Scope od roku. A tak naprawdę to od listopada. Listopad nie był rok temu. Znaczy był, ale inny)
i Ania. Po prostu, Ania. Albo garpik.


Spis streści:
2:00 - co to Scope? Jak wygląda organizacja i korzystanie?
13:38 - jak wyglądała pierwsza edycja i czemu dla Garreta Scope skończył się na "Magical Girl"? Mówimy też trochę o innych tytułach z tamtej edycji.
20:58 - jak wyglądała druga edycja i czym jest "film ambientowy"? Wygrała wtedy "Blokada", ale kilka słów było też o innych, biorących udział w plebiscycie.
26:14 - jak wyglądała trzecia edycja i czym różniła się ona od poprzednich i czym wyprowadziła z równowagi Adriana? I ile to jest 159 odjąć 12? Wygrał "Red Turtle", ale mówimy o tytułach które nam się spodobały, czyli: "Ornitolog", "After Love" czy "Serce z kamienia".
51:00 - jak powinno się przetłumaczyć "Heartstone"?
59:00 - podsumowanie! A trochę dalej - bloopersy.https://archive.org/download/Scope_201701/Scope%20250_01.mp3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz