Kim jestem i jak się ze mną skontaktować

Kim jest Garret Reza?


Trudno mi odpowiedzieć, ponieważ z jednej strony nigdy nie sformułowałem odpowiedzi na nie i nie zależy mi, by ktoś poznał odpowiedź; z drugiej, robię to cały czas w prawie każdym tekście, jaki opublikuję. Zamieszczam tam ślady i wskazówki, licząc na Anioła płci żeńskiej który je odnajdzie i zbierze do kupy.

Obiektywista, samouk który wiedzę teoretyczną wyniósł z książek bibliotecznych, amator na poziomie zaawansowanym. Przemiły gość, który znajdzie sposób by wkurzyć wszystkich.

Blog powstał z potrzeby własnego miejsca w Internecie, które będzie należeć do mnie zamiast anonimowych ludzi którzy swoimi wulgarnymi komentarzami zaśmiecają moją twórczość. Publikuję tu teksty głównie na temat kina - typowe recenzje filmowe są tu w mniejszości, wolę się rozpisywać, opowiedzieć o doświadczeniu jakim był dany seans. Głównie zajmuję się publikowaniem swoich przemyśleń na temat filmu i seriali, pojedynczych tytułów i opisem, w jaki sposób jakaś produkcja zadziałała wewnątrz mnie. Etap spoilerów mam już dawno za sobą, podobnie pisanie o słabym kinie. Nie mam na to czasu i miejsca - jeśli tu wchodzisz i widzisz jakiś tytuł to wiesz, że mam powód, byś znalazł dla niego czas.
Pojawiają się również teksty poświęcone przeczytanym książkom, felietony na temat dowolny oraz co tylko przyjdzie mi do głowy. Rankingi, cytaty, czasem napiszę też o muzyce. Głównym motywem jest jednak indywidualne przeżycie filmowe. Obraz uchwycony o którym chcę pamiętać, mówić i pisać. Życie widziane i opisane za pomocą języka obrazu. Jak to spojrzenie Kate na górze ekranu, które było tam przez ułamek sekundy, a mam wrażenie, że tylko ja je dostrzegłem.

Jeśli pragniesz utrzymać ze mną kontakt, lub go zacieśnić, znajdziesz mnie na innych stronach:

Facebook
https://www.facebook.com/garretreza

Jeśli chcesz mnie dodać do znajomych na filmwebie:
http://www.filmweb.pl/user/_Garret_Reza_

Jeśli wkurza cię filmweb, i szukasz czegoś poświęconego filmom co się trzyma kupy:
https://rateyourmusic.com/~GarretReza

Jeśli chciałbyś ze mną pograć, to musisz spełnić najpierw kilka warunków, ale tak na początek to kliknij tutaj:
http://steamcommunity.com/id/Garrecio

Jeśli pragniesz obserwować mój powrót do fotografii:
https://instagram.com/garret.reza/

Jeśli musisz mi dać znać, czego słuchasz:
http://www.lastfm.pl/user/GarretReza
https://open.spotify.com/user/garretrezaWspółpraca

Po prawdzie to wciąż jestem zaskoczony, że dostaję tego typu propozycje. Mój blog jest kolejnym miejscem poświęconym nudnym publikacjom jakimi są recenzje, na dodatek nie mam nawet możliwości opisywania nowości, bo mieszkam daleko od wielkich miast (przynajmniej obecnie). Nie korzystam z wielu popularnych rozwiązań, używam trudniejszego języka nad którym trzeba przysiąść, bo dobrze się z nim czuję. Przyciąga to obecnie około 8 tysięcy wyświetleń miesięcznie, chociaż nie wiem czy sens jest o tych cyferkach wspominać z uwagi na to, że tylko połowa wejść wychodzi z Polski. Przynajmniej według statystyk Bloggera. Zaniedbuję również obowiązki zwiększania swojego zasięgu, dopiero niedawno założyłem facebooka.

Jeśli to dla Ciebie wystarczy, proszę bardzo, ślij wiadomość na mojego maila:

garretreza@gmail.com

Chętnie zrecenzuję nowy nieznany mi film, szczególnie jak został nakręcony poza USA. Jeśli masz dla mnie propozycję współpracy przy jakimś festiwalu, sprawdzę czy znajdę dla Ciebie czas. Masz dla mnie coś nowego, czego nikt wcześniej nie zaproponował? Zaskocz mnie. Daj mi tylko chwilę bym ochłonął z wrażenia. I miej na uwadze, że będę się denerwował. To mój pierwszy raz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz